להזמנות: 1-700-705-522 תיאום פגישת יעוץ

תחום עיצוב הבית לא פוסח על תחום המעקות, כאשר אדריכלים ומעצבי פנים לא מזניחים פריט זה, ודואגים להתאים את המעקה בבית לתכנית העיצוב תוך כדי התחשבות בסגנון העיצובי של הבית, העדפות הדיירים, כמו גם טרנדים ומגמות עיצוב, הכל בהתאמה לחלל.

 

מעקות אלומיניום למדרגות הן אחד הטרנדים הבולטים בתחום עיצוב הבית כאשר המראה המבריק של האלומיניום והעובדה שאינו דורש ניקיון מיוחד בתדירות גבוהה וגמישות עבודה עמו, הופכים אותו לחומר חזק ומועדף בתחום מעקות הבית.

 

מחפשים מעקות אלומיניום בצפון?

חברת אמון מתמחה בתחום ייצור והתקנת מעקות בבתים פרטיים, במשרדים ובעסקים ועושה זאת בהצלחה רבה עם שירות מקצועי ואישי ותכנון בהתאמה אישית לבית הלקוח של המעקות הטובים והאיכותיים ביותר, כך שיתאימו לבית, ישדרו יוקרה והחשוב ביותר: יהיו חזקים ועמידים ויעשו את עבודה הבסיסית של שמירה על ביטחון הדיירים בבית מנפילה בזמן המעבר לקומה מעל או מתחת, כאשר הצורה, הגודל, והמבנה של המעקה חשובים היותר להענקת אותה תחושות ביטחון כאשר ירודים או עולים במדרגות.

 

בניית המעקה צריכה להיבנות בהתאמה לכל דיירים הבית, אשר נעזרים במעקה אין ספור פעמים במהלך השנים הרבות בהן המעקה קיים בבית וצריכים להרגיש ביטחון מוחלט בכל עלייה וירידה במדרגות, בוודאי כאשר מדובר באנשים מבוגרים או בעלי מוגבלות פיזית כלשהיא וכדומה.

 

חברת אמון מספקת את המעקות המובילים בשוק במגוון עיצובים מרהיבים ותשמח גם לבנות מעקה בהזמה אישית בהתאם לגודל, הצורה והסגנון המועדפים עליך, במחירים הטובים ביותר, עם ההתקנה המקצועית והבטוחה ביותר.

 

השאירו שם וטפלון ונחזור אליכם או חייגו לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות במהלכה תקבלו מושג אילו סוגי מעקות קיימים, מה ההבדלים ביניהם ועוד.

 

חברת אמון מספקת שירותים נוספים וביניהם: התקנת פרגולות, גדרות, סורגים, שערים חשמליים ועוד. נשמח לענות על כל שאלה!

 

רוצים להתייעץ איתנו? מלאו פרטים בטופס, או התקשרו עכשיו: 1-700-705-522 1-700-705-522
פנה אלינו עכשיו לייעוץ:
לדף מוצר