להזמנות: 1-700-705-522 תיאום פגישת יעוץ

שערים חשמליים לרכב

שערים חשמליים לרכב, שער חניה פרטית ופתרונות דומים הפכו למוצר חובה בכל בית פרטי. כיום ניתן ליהנות בקלות ובעלות הגיונית מהתקנה של שער חניה אלומיניום ושערי מתכת, ברזל ואפילו זכוכית, בקלות ובמגוון עיצובים.

 

חברת אמון מספקת את שערי החניה הבטיחותיים ביותר לרכב, המגיעים בשלל צורות ועיצובים בהתאם לבית ולטעם האישי שלכם.

 

שער חשמלי לרכב – סוגים

חומרי הגלם מהם בנויים שערי החנייה לרכב משתנים ולכל אחד יתרונות אחרים.

 

שער ברזל לדוגמה הוא שער חזק ביותר בעל עמידות גבוהה לכל מזג אוויר ואין ספק ששער זה יעשה את עבודתו נאמנה היות והוא בלתי שביר ובלתי חדיר – הגנה מושלמת במקומות בהם הבטיחות והפגנת הביטחון חשובים לדיירים, גם מבחינה פיזית וגם מבחינת הרתעה לפורצים וכדומה שלא ירצו להתעסק עם בית בעל שער חשמלי מברזל.

 

שער חשמל רכב מאלומיניום – מעבר לחוזק ששער זה מקנה, שערים אלה מגיעים במגוון עיצובים מודרניים והם עשויים מחומר קל המאפשר פתיחה קלה של השער, במהירות וללא רעש. יתרון נוסף הוא עמידות החומר הידועה של האלומיניום שאינו סובל חלודה קורוזיה או בלאי מיוחדים, ויכול גם הוא לעמוד היטב בכל מזג אוויר למשך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה מיוחדת.

 

חברת אמון – שער חשמלי לרכב מחיר ועוד

החברה מספקת את השערים המודרניים והאמינים ביותר בשוק, בהתאמה אישית לגודל החניה ולתוואי השטח בו השער צריך להיות מותקן.

 

נשמח להעניק לך ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות ולתת לך הצעת מחיר להתקנת שערים חשמליים מחירים ללא תחרות באיכות חומרי הגלם, עם מגוון עיצוב כולל אחריות  והתקנה בשטח של שערים חכמים המופעלים בלחיצת כפתור ואפילו רק על ידי הטלפון באפליקציה, השאר פרטים או צור קשר עכשיו >>

 

רוצים להתייעץ איתנו? מלאו פרטים בטופס, או התקשרו עכשיו: 1-700-705-522 1-700-705-522
פנה אלינו עכשיו לייעוץ:
לדף מוצר