מעקות

מתכת אמון מתמחה בעיצוב תכנון ובניית מעקות, תוך הקפדה על איכות השירות ושמירה על איכות המוצר המוגמר, מאחורינו עשרות אלפי פרויקטים ומעקות מעוצבות בהתאמה אישית, בין העבודות שלנו: מעקות ברזל, מעקות אלומיניום, מעקות זכוכית ומעקות למדרגות.

אצלינו המוצרים שלנו בטיחותיים ונוחים לשימוש, ומותאמים בהתאמה אישית, וכמובן שהמעקות שלנו גם מעוצבים ועומדים בסטנדרטים הבין לאומיים.

מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

ייצור בהתאמה אישית

עיצוב ותכנון מעקות יוצא מתוך התנאים והדרישות הבסיסיות, אורך גרם המדרגות, התניות ספציפיות והעדפות אישיות. המעקה חייב לספק תמיכה ובטיחות בראש, לכן חשוב שלפחות השלד ומסגרת המעקה יהיו מברזל. היום אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שמעדיפים את מעקות למדרגות עשויים מתכת בלבד. זו מאפשרת טווח רחב מאד של יצירתיות ומגוון האפשרויות לעיצוב במתכת בלבד הוא עצום. כמובן שמעקה למדרגות פנים ניתן לשלב גם עם זכוכית ובכך להעניק לו מימד נוסף.

מסגריית אמון מזמינה אותך להנות מעיצוב והתאמה אישית של מעקה למדרגות פנים באיכות ללא פשרות. בקטלוג שבאתר תוכל להתרשם ממגוון של עיצובים קיימים בעולם המעקות העשיר, אלה יכולים להוות את הסקיצה למעקה שלכם או בסיס להשראה בלבד. המעקה מיוצר מא' ועד ת' במסגריה, כך שאנחנו מוודאים את העמידה בתקנים, האיכות היא נר לרגלינו ולא מתפשרים על עיצוב.

סוגי מעקות

גלריית מעקות