להזמנות: 1-700-705-522 תיאום פגישת יעוץ

שערים חשמליים לבית

עד לפני כמה שנים שערים חשמליים לבית היה פתרון שהוא נחלתם הבלעדית של עשירים בלבד. יש בישראל בעלי בתים פרטיים רבים, אך על אף היותם במעמד סוציו אקונומי מעל הממוצע, שערים חשמליים נראו בעבר רק בסרטים או בווילות יוקרתיות במיוחד בכפר שמריהו וכדומה. אין ספק שכיום המצב שונה כיוון שכיום כמעט כל בעל בית פרטי מבין ששער חשמלי הוא פתרון פשוט, יעיל ונוח שעלותו לא גבוהה אך נחיצותו הכרחית.

 

היכן למקם שער חשמלי לבית

אחת הבעיות איתן מתמודדים בעלי בתי פרטיים היא שכנים במתחמים משותפים, חוקי העירייה וכדומה שכן לא כל אחד יכול לפשוט להתקין שער חשמלי היכן שיחפוץ.

 

כאשר מדובר בשטח פרטי או חניה מקורה מתחת לבית זו לא בעיה אך ניתן כיום להתקין  שערים חשמליים לבית פרטי גם במיקום חיצוני במעט, כזה שיכול להיות חוקי, לכן דבר ראשון בבואכם להתקין שער חשמלי הוא לדעת היכן השטח שלכם מתחיל ונגמר, ועד איפה מותר לכם להתרחק על מנת להתקין את השער.

 

זאת ההזדמנות לחדש את הקשר עם השכן ואולי ליצור שער חשמלי בכניסה לכמה בתים, דבר שגם יגן עליכם יותר וגם יגדיל את השטח בו הילדים יוכלו להסתובב חופשי בלי פחד מרכב פוגע.

 

חברת אמון תשמח לתת לכם ייעוץ ראשוני בנושא ולרתום את הניסון הרב שלה בהתקנת שערים חשמליים לבתים פרטים מכל סוג, גודל וצורה, במגוון חומרי גלם איכותיים, עם מנגנוני הפעלה מודרניים, מנועים שקטים וחזקים ומחירים ללא תחרות.

 

אנא השאירו פרטים או צרו קשר ונחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת ופרטים מלאים על התקנת כל סוגי השערים לבתים פרטיים, לחניות, לרכבים ועוד.

 

חברת אמון מציעה מגוון שירותים נוספים באתר כמו התקנת מעקות, סורגים, פרגולות ועוד, מוזמנים להתרשם ולהשאיר פרטים בהמשך >>

 

רוצים להתייעץ איתנו? מלאו פרטים בטופס, או התקשרו עכשיו: 1-700-705-522 1-700-705-522
פנה אלינו עכשיו לייעוץ:
לדף מוצר